גת וגפן - תמונות של אבי נועם

מרכז מבקרים "גת וגפן"

מרכז המבקרים "גת וגפן" הוקם בשנת 2005 ומשקיף אל מול נוף מדהים של כרמי היין והרי ירושלים. במרכז המבקרים, ניתן לרכוש יין ומוצרים נלווים, ליהנות מטעימות יין בהדרכת היינן פול דאב, לערוך סיור ביקב והדרכה על ייצור יין. מומלץ לתאם ביקור מראש עם פול דאב, יינן יקב צובה: 054-5637788

           
Toasting

סיור קבוע בימי שישי

הסיור מתקיים בכל יום ששי, בשעה 10:00. יציאה מלובי מלון צובה. נבקר בגת העתיקה, נמשיך אל הכרם להסבר על גידול הגפן בימינו ונסיים בסיור וטעימת יין ביקב צובה. משך הטיול כשעתיים. מתאים למשפחות עם ילדים. מינימום 5 אנשים להוצאת טיול. מחיר לאדם: 25 ש"ח מגיל 5 (ללא תשלום לאורחי המלון) חבילה מיוחדת לימי ששי: טיול יין +בראנץ במלון צובה = מבוגר 115 ₪, ילד (5-12) 90 ₪. לפרטים והזמנות, צרו קשר במספר 02-5347090 או במייל: hotel@tzuba.co.il סיורים וימי כיף לקבוצו מחיר לאדם: 25 ש"ח מגיל 5 (ללא תשלום לאורחי המלון) חבילה מיוחדת לימי ששי: טיול יין +ברנץ = מבוגר 115 ₪. ילד (5-12) 90 ₪.

     

82

סיורים לקבוצות

בתיירות צובה, אנו מקיימים ימי עיון וגיבוש, כנסים לחברות וארגונים בשילוב עם לינה במלון צובה, ארוחות, סיורים מודרכים, טעימות יין של צובה וחבילות מותאמות אישית לקבוצה שלך. ימי כיף לארגונים היא דרך נפלאה ומעניינת לגבש את צוות העובדים בארגון, להעשיר את הדעת ולהוציא את העובדים משגרת העבודה. מחפשים יום כיף לעובדים, רוצים לארגן יום גיבוש לארגון, אבל אתם רוצים משהו שונה? במסגרת ימי כיף לארגונים בתיירות צובה, ניתן לבחור שורה ארוכה של פעילויות ואטרקציות בתחומים שונים ומגוונים. אנחנו נבנה במיוחד בשבילכם, תוכנית פעילות יומית עם לינה או ללא לינה במלון צובה. ניתן לבחור בין סדנא, טיול או ארוחה, וניתן גם לשלב בין פעילויות שונית לבניית יום בלתי נשכח.

חבילות לדוגמא, לחץ כאן

לפרטים והזמנות, צרו קשר במספר 02-5347000

או במייל: ilanit@tzuba.co.il